Niezbędne rozwiązania dla automatyki – serwomechanizmy i silniki DC

Niezbędne rozwiązania dla automatyki – serwomechanizmy i silniki DC

Więcej o ofercie dystrybutora silników elektrycznych.

Powszechne użycie robotyki w najróżniejszych dziedzinach przemysłu oraz automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych, narzuca sięgnięcie po efektywne rozwiązania z zakresu układów napędowych i sterowania. Rodzima firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując m.in. precyzyjne sterowniki serwomechanizmów i serwonapędy od uznanych światowych wytwórców.

Silniki DC i BLDC, przekładnie i motoreduktory od najlepszych producentów

Istniejąca od przeszło 15 lat na polskim rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą przekładni planetarnych i falowych, motoreduktorów (DC, BLDC i AC, jak również silników elektrycznych prądu stałego wytwarzanych z wysokiej klasy materiałów przez uznanych światowych producentów. W ofercie Ultra Robotics znaleźć można produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, wytwarzającej dokładne niewielkie serwonapędy charakteryzujące się dużą solidnością oraz żywotnością. Produkowane przez Harmonic Drive napędy i przekładnie znajdują zastosowanie m.in. w produkcji wyposażenia medycznego, obrabiarek czy robotów przemysłowych, a za sprawą możliwości ich użycia w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich także w kriogenice, lotnictwie i kosmonautyce.

Ultra Robotics jest też dystrybutorem produktów marki ELMO Motion Control z Izraela, znanej z najmniejszych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci, bogatą obsługą informacji zwrotnych i wysoką przepustowością, a ich sprawność oscyluje na pułapie 99% nawet przy niewielkich wymiarach. Natomiast napędy serwo ELMO Motion Control z linii GOLD bardzo dobrze pracują w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy dużej wilgotności (nawet do 90%), narażeniu na intensywne wstrząsy mechaniczne i wibracje, jak również przy szoku termicznym, gdy amplituda temperatury może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza.

Spółka Ultra Robotics dostarcza także rozwiązania od Sesame Motor Corp, Eisele Antriebstechnik GmbH, Bodine Electric Company oraz Positec.

Nasze dane adresowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]