Jakie właściwości ma wzmacniacz szerokopasmowy?

Jakie właściwości ma wzmacniacz szerokopasmowy?

Jeśli chcesz zamówić wzmacniacz szerokopasmowy, koniecznie sprawdź www.telmor.pl.

Wzmacniacz szerokopasmowy to wielofunkcyjne urządzenie wykorzystywane przez operatorów TVK. Zostało ono stworzone w celu zwiększenia i wyrównywania mocy sygnałów biegnących do indywidualnych telewizorów. Gdzie znajduje się wzmacniasz szerokopasmowy i w jaki sposób działa?

Wzmacniacz szerokopasmowy – prosta obsługa

Wzmacniacze szerokopasmowe pracują najczęściej w zakresie 50 Hz – 1 GHz. Świetnie redukują wszelkie nieprawidłowości wywołane na przykład przez internet LTE i pozwalają na transmisję kanałem zwrotnym. Z reguły usytuowane są w budynkach, aby przekazywać sygnał bezpośrednio. Rozwiązania tego typu zasilane są lokalnie lub zdalnie, co sprawia, że ich lokalizacja nie wiąże się z żadnymi ograniczeniami. Sygnał kierowany do odbiorników jest znakomity, a konfiguracja sprzętu prosta. Urządzenia te wyróżniają się optymalnym poziomem wyjściowym – w granicach 129dBuV. Poziom może być różny, uzależnione jest to bowiem od używanego sprzętu.

Wzmacniacz szerokopasmowy – bezproblemowa regulacja parametru toru RF

Konfiguracja wzmacniacza szerokopasmowego jest nieskomplikowana. Wykorzystuje się w tym celu moduły WHX-823 lub wkładki JXP. Urządzenia posiadają również wbudowane zabezpieczenie przed przepięciami pochodzącymi z linii, co sprawia, że są niezwykle funkcjonalne. Nowoczesne modele posiadają profesjonalny filtr ingresu. Znakomity koszt inwestycji sprawia, że wzmacniacze szerokopasmowe są szeroko rozpowszechnione i gwarantują abonentom świetną siłę sygnału w domowych odbiornikach telewizyjnych. Dużą zaletą jest również niski poziom mocy ok. <6W.

Nasze dane adresowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]