Wyprawy w góry – trekkingi w Andach i Himalajach z przewodnikiem

Wyprawy w góry – trekkingi w Andach i Himalajach z przewodnikiem

Górskie wyprawy - tu dowiesz się więcej o pełnej ofercie.

Uwielbiasz kop adrenaliny oraz ekstremalne dyscypliny sportu? Jeżeli jesteś aktywnym turystą, który docenia rzetelnie przygotowane i bezpieczne wycieczki w gronie wykwalifikowanych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – również dla średniozaawansowanych turystów

Zapraszamy na trekkingi, których celem są szczyty prawie wszystkich kontynentów. Propozycja skierowana jest do entuzjastów turystyki górskiej, zarówno zakładów pracy, jak i klientów indywidualnych, którzy cenią czynny wypoczynek i mogą się pochwalić pewnym doświadczeniem w tego typu wyprawach. Aby wziąć udział w wyprawie niezbędny jest dobry stan zdrowia oraz świetna kondycja fizyczna. Planowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na trzy typy o odmiennym stopniu trudności – trekkingi bardzo wymagające, wymagające oraz o poziomie umiarkowanym. Ostatni rodzaj to propozycja dla podróżnych sprawnych fizycznie, które zdobyły już doświadczenie w wyprawach na szczyty gór powyżej 4 km nad poziomem morza. Bardzo wysokim poziomem trudności cechują się trasy bardzo wymagające, które rekomenduje się jednostkom o zaawansowanych umiejętnościach i ponadprzeciętnej wytrzymałości.

Z jakiego powodu powinieneś zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają intensywne przeżycia. Pozwalają jednocześnie wcielić w życie pragnienia i sprawdzić się w niecodziennych warunkach. Firma korzysta z wykwalifikowanych przewodników i liderów znających naturę górskiego obszaru, ale również chętnie dzielących się swoim doświadczeniem z partycypantami wyprawy. Potrafią oni również zminimalizować ewentualne zagrożenie w ekstremalnych przypadkach. W ofercie firmy znajdują się wyprawy między innymi na pasmo Riła, w Himalaje oraz Alpy.

Nasze dane adresowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]