Wybierz najpiękniejsze srebrne kolczyki

kolczyki, kolczyki srebrne, srebrne kolczyki

Jednymi z najchętniej wybieranych przez kobiety elementów są bez wątpienia srebrne kolczyki. Pasują na każdą sytuację – wyjątkowo wzniosłą i mniej oficjalną. Przekonajmy się dlaczego są tak popularne, a także gdzie możemy je dostać.

Srebrne kolczyki – najmodniejsze wzory

Srebrne kolczyki można znaleźć w rozmaitych kształtach. Najpopularniejsze są urocze sztyfty, które sprawdzą się na różne wydarzenia, są skromne, ale jakże wytworne. Równie często kupowane są długie akcesoria, które cudownie wydłużają sylwetkę. Mogą być ozdobione drogocennymi kamieniami albo całkowicie proste. Akcesoria zrobione ze srebra nie powodują uczuleń uszu, co nierzadko dzieje się w przypadku dodatków z plastiku. Najbardziej gustowne kolczyki wyprodukowano techniką oksydowania, więc kupując je zweryfikujmy cechy probiercze oraz sposób ich produkcji.

Jak pielęgnować srebrne kolczyki

Żeby srebrne kolczyki ciągle wyglądały nienagannie, musimy dokładnie je czyścić i systematycznie usuwać śniedź. Powinno się wycierać je co jakiś czas delikatną gąbeczką zrobioną z miłego w dotyku tworzywa, stosować specjalistyczne środki zapobiegające ciemnieniu, a nieużywane kolczyki trzymać w zamkniętych woreczkach. Nie wykorzystujmy natomiast domowych sposobów pielęgnacji, takich jak pasta do zębów czy sól. Tego typu środki mocno rysują delikatną strukturę srebra.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Szeroki wybór ozdób jest bez wątpienia w sklepach internetowych, które zapewniają błyskawiczny dowóz do domu i kuszące obniżki cen. Ponadto zakupy w internecie to niebywała wygoda, którą zapewne docenią w szczególności zabiegane kobiety.