Jak nosić długie kolczyki?

Jak nosić długie kolczyki?

Dowiedz się, gdzie zamówić długie kolczyki, wejdź na https://www.bizutik.pl/kolczyki/dlugie.

Elegancka biżuteria wspaniale uwydatnia naturalny urok każdej kobiety i sprawdza się w przeróżnych sytuacjach – można ją nosić na wielkie bale, romantyczną randkę we dwoje bądź do pracy. Jak dobrać długie kolczyki do rodzaju urody?

Kolczyki długie – pałki, listki i lekkie łańcuszki

Długie kolczyki współgrają z najrozmaitszymi typami urody – mogą je nosić zarówno panie z wyraźnie zaznaczonymi kośćmi policzkowymi, jak i te o okrągłej twarzy. Wszystko jest zależne od rezultatu, jaki pragniemy ostatecznie uzyskać. Kolczyki długie na co najmniej dwa cm znakomicie wyszczuplają szyję oraz wysmuklają oblicze, a szczególne ku temu predyspozycje mają wzory kolczyków o podłużnym i wąskim kształcie, na przykład w formie pałeczek czy listków. Popularne są również wiszące kolczyki w formie lekkich łańcuszków, które pięknie prezentują się na uszach, a przy tym stanowią bardzo delikatny akcent, który nie dominuje stylizacji. Dzięki należycie dobranej biżuterii całe ciało staje się optycznie smuklejsze i sprawia wrażenie lżejszego. Długie kolczyki mogą też mieć kształt okręgów – te modele nie wydłużają szyi, ani nie podkreślają konturów twarzy, sprawdzą się zatem w przypadku kobiet, którym zależy na uzyskaniu subtelnego wydźwięku stylizacji.

Długie kolczyki – na ślub koleżanki i zabawę szkolną

Kolczyki długie sprawdzą się zarówno na co dzień oraz na specjalne okazje. Będą doskonałym uzupełnieniem szykownej kreacji, włożonej np. na bal sylwestrowy, ślub znajomej bądź bal maturalny. Na romantycznym spotkaniu najlepiej zaprezentują się tymczasem wiszące kolczyki złocone z cyrkoniami, których niesamowity blask z pewnością zafascynuje każdego. Piękne kolczyki srebrne z lazurowymi cyrkoniami uwydatnią błękitną barwę oczu, a pozłacane pałki będą wyśmienicie pasować do pozostałych elementów biżuterii. Na co dzień można z kolei nosić długie kolczyki w postaci liści – są niezobowiązujące oraz wspaniale akcentują charakter casualowych stylizacji. Wspaniałą propozycją na biżuterię do pracy są długie kolczyki srebrne ze szlachetnymi perełkami – to atrybut ponadczasowej wytworności.

Nasze dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]